.-.jpg
Принцеса Ельза

АНІМАТОР ПРИНЦЕСА ЕЛЬЗА

 Свято для вас від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

 Принцеса Ельза  та Анна для маленьких красунь

Ура! Нарешті, подолавши нелегкий шлях, вона дійшла і до нашого королівства! Чарівна принцеса і найулюбленішим казковий герой мільйонів дівчат – аніматор Ельза відтепер довгоочікуваний гість на таких подіях, як дитячі свята.

Кілька років тому, коли на екрани всього світу вийшов мультфільм «Холодне серце», всі діти щиро вірить в те, що все холод, снігові хуртовини і крижані айсберги – це справа рук принцеси Ельзи (в прямому значенні цього слова).

Замовити аніматорів Анна і Ельза у Львові

 

ельза аніматор
ельза принцеса
принцеса аніматор
принцеса аніматор

Знаючи мультфільм , аніматори агентства «Бум!Ба!Ра!Шик:)» подарують Вашій дитині, безсумнівно, найбільш веселе День народження в стилі Холодне серце. Веселі та цікаві ігри та величезна кількість сюрпризів з Країни Холоду – все це вже скоро порадує всіх малюків, які мріяли побачити серед гостей принцесу Ельзу.

Більше інформації про те, що входить у вартість програми, на який вік розрахована, місце проведення і інші нюанси можна дізнатися у статті:http://bumbarashyk.org.ua/pytannia/vidpovidi/

аніматор анна
принцеса Ельза Львів

Наше завдання – зробити це свято особливим і найкращим, а Вам, батькам, залишається тільки вибрати з безлічі принцес, саме ту, справжню. Принцесу, на яку так мріє бути схожа Ваша донечка.

Замовити аніматора Ельзу та Анну у Львові зателефонувавши за тел вказаними у контактах.

принцеса Ельза Львів
аніматор Анна, принцеса Анна Львів

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас виникли питання ось наші контакти: