fiksiki2.jpg
Аніматори Фіксіки

АНІМАТОРИ ФІКСІКИ

Дитяче свято від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Хто такі Фіксіки все ще загадка? Напевне ні! Ми впевнені, що ваша дитина знає все про Фіксіків, любить їх і з нетерпінням чекає в гості. Отже, вперед! З Студією дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» Вас чекають яскраві костюмовані аніматори Фіксіки. Їх гучна поява веселить, викликає невимовний захват і надихає на пригоди! Свято з аніматорами Фіксіками Сімкою та Ноліком сподобається дівчаткам та хлопчикам будь-якого віку.

А уявіть радість дитини, коли Сімка і Нолік завітають до Вас на свято власною персоною. Привітають іменинника веселим танцем і разом з веселою компанією друзів відправляться в світ електронного чарівництва. Адже Фіксіки живуть в кожному будинку і лагодять електричні прилади будь-якої складності.

Усіх чекають веселі ігрові випробування:

 • відшукати іменинника із зав'язаними очима;
 • розгадати загадки Фіксиків;
 • вивчити і заспівати улюблену пісню Фіксиків;
 • пройти захоплюючі конкурси;
 • дізнатися багато цікавинок;
 • перевірити вправність у грі з мильними бульбашками та повітряними кульками;

Аніматори Фіксіки

fiksiki3

Аніматори Фіксіки

fffff

З Фіксиками вас чекають захопливі ігри та конкурси, котрі змінюються індивідуальними завданнями, розповідями в ігровій формі про ті чи інші прилади і явища, естафетні та загальні ігри, привітання іменинника чи іменинниці, аквагрим та мильні бульбашки (за бажанням).

Аніматори Фіксіки Львів

Аніматори Фіксики

Аніматори Фіксіки

Програма з аніматорами Фіксіками оптимально підійде для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. А також для старших дітей, котрі дуже люблять Фіксіків.
Основними персонажами будуть аніматори студії дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» в красивих костюмах Фіксіків. Їх ідеї втіляться в активних іграх, цікавих розповідях і дивовижних експериментах.

аквагрим

akvagrimer
Послуги за додаткову оплату:
 • аквагрим;
 • великі мильні бульбашки;
 • шоу мильних бульбашок;
 • твістинг ( іграшки-фігурки з кульок);  
 • прикрашення залу гелієвими кульками.

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести свято з Фіксиками?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини і без  обмежень. (проте зі збільшенням кількості дітей – збільшується кількість аніматорів.  На одного аніматора припадає до 12 дітей)

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-х до 8-ми років. (рекомендовано)

Яка тривалість програми «Фіксики»?

Від години до 6-ти годин.

Що потрібно від батьків ?
 1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
 2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…)
 3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…)

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: