posipaku_.jpg
Посіпаки

АНІМАТОРИ ПОСІПАКИ

Дитяче свято від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Хочете гарного та веселого настрою? Студія дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» організує все якнайкраще з мегазабавною програмою аніматори Посіпаки, яка буде до вподоби як хлопчикам так і дівчаткам. З цими непосидючими створіннями Ваші малюки не занудьгують.
Головне завдання діток і посіпак – повернути сміх, який викрав злий містер Грю, через що навколо запанував смуток. Лише імениннику і його сміливим гостям до снаги повернути радість, проте це буде не так легко, як здається. Юним відчайдухам доведеться пройти безліч перешкод, а також створити «Анти вороже угрупування». Також на дітлахів чекає вивчення секретної мови посіпак для привітання іменинника та інші ігрові випробування.

Усіх чекають веселі ігрові випробування:

  • відшукати іменинника із зав’язаними очима;
  • навчитися користуватися банана-фоном;
  • вивчити і заспівати пісню посіпак;
  • перевірити вправність у грі з мильними бульбашками та повітряними кульками;
  • бути найкращими під час випробувань на увагу
posipaku2

Пройшовши всі перешкоди і подолавши кривдників – ми влаштуємо справжню вечірку з танцями та піснями, де іменинник буде в центрі уваги, загадає найзаповітніше бажання і задує свічечки на святковому тортику.

posipaku3

А також усе «Анти вороже угрупування» матиме можливість зробити аквагрим від посіпак і остаточно приєднатися до кумедних створінь. День народження з посіпаками – ще раз нагадає дітям, що перемагає дружба, добро, відвага і розум! А це завжди весело та незабутньо.
Основними персонажами будуть аніматори Посіпаки студії дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» в кумедних костюмах посіпак. Їх неординарні ідеї втіляться в активних іграх, уроках і дивовижних експериментах.

unnamed (4)
Послуги за додаткову оплату:

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести свято з Посіпаками?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини і без  обмежень. (проте зі збільшенням кількості дітей – збільшується кількість аніматорів.  На одного аніматора припадає до 12 дітей)

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-х до 8-ми років. (рекомендовано)

Яка тривалість програми «Посіпаки»?

Від години до 6-ти годин.

Що потрібно від батьків ?
  1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
  2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…)
  3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…).
  4. І найсміливіший та наймужніший іменинник, котрий з нетерпінням чекає свого дня народження:)

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: