pauk2.jpg
Спайдермен

АНІМАТОР СПАЙДЕРМЕН

Дитяче свято від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Кожен хлопчик мріє стати супергероєм, який завжди перемагає зло і бореться за справедливість, а студія дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» допоможе цій мрії стати реальністю.
До іменинника на свято завітає аніматор Спайдермен, який не дасть дітлахам нудьгувати, оскільки йому терміново потрібна команда, щоб перемогти лиходіїв, які захопили друга Спайдермена.

Спершу, усіх учасників буде посвячено у супергероїв, кожен з яких буде мати особливе вміння, що допоможе перемогти ворога. Потім Спайдермен проведе урок, на якому покаже секретні прийоми, від яких лиходіям буде непереливки, а також усі юні супергерої повинні будуть продемонструвати на скільки вони спритні та швидкі.

sss

Усіх чекають веселі ігрові випробування:

  • відшукати іменинника із зав’язаними очима;
  • навчитися користуватися суперсилою;
  • вивчити і заспівати пісню супергероїв;
  • пройти захоплюючі танцювальні конкурси;
  • перевірити вправність у грі з мильними бульбашками та повітряними кульками;
  • бути найкращими під час випробувань на увагу;
spider
ssss

Пройшовши всі перешкоди і подолавши ворогів – ми влаштуємо справжню вечірку з танцями та піснями, де іменинник буде в центрі уваги, загадає найзаповітніше бажання і задує свічечки на святковому тортику.

pauk

А також уся команда Спайдермена матиме можливість зробити аквагрим від Людини-павука і остаточно завершити перевтілення у справжніх супергероїв.

День народження з аніматором Спайдерменом – ще раз нагадає дітям, що перемагає дружба, добро, відвага і розум! А це завжди весело та незабутньо.

bulba3
Послуги за додаткову оплату:

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести свято з Спайдерменом?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини і без  обмежень. (проте зі збільшенням кількості дітей – збільшується кількість аніматорів.  На одного аніматора припадає до 12 дітей)

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-х до 8-ми років. (рекомендовано)

Яка тривалість програми «Спайдермен»?

Від години до 6-ти годин.

Що потрібно від батьків ?
  1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
  2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…)
  3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…).
  4. І найсміливіший та наймужніший іменинник, котрий з нетерпінням чекає свого дня народження:)

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: