Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного масштабу, улюблена музична подія багатьох шанувальників джазу. У фестивалі   беруть участь кращі джазові музиканти світу.  Місто отримає чудові літні вихідні  в кращих традиціях світової музики. Хвиля джазу нахлине на столицю Західної України, затопить найвищі флюгери старого міста і розчинить всіх його гостей у джазовому коктейлі з чудової музики і незабутніх вражень.

Аніматори в стильних капелюшках забезпечували вуличні розваги найменшим гостям свята. Перелазили чарівний тунель, бавилися з  кольоровим парашутом, перетягували канат, проходили випробовування у естафетах.

Величезні мильні бульбашки на локації від фірми “Ярич” – не давали спокою жодній дитині:) для них Джаз Фест  точно вдався:)

Фото зона “Розаліні” – додавала шарму і блиску.

вуличні розваги, джаз фест
Студія “Бум!Ба!Ра!Шик:)” пропонує послуги з організації та проведення вуличних акцій з нагоди відкриття чи ювілею торгового центру, салону, супермаркету, магазину.  Весь спектр послуг з забезпечення дитячих розваг: аніматори (клоуни, пірати, принц. принцеса, фея…) дитячі вистави, аквагрим, мильні бульбашки, повітряні кульки, твістінг, ходулісти, міми, фокусники, жонглери…   А також ведучі, шоу-балет, різного роду артисти, КВК. пародії, фаєр шоу, живі скульптури…
“Альфа Джаз Фест”, “Казка в Гаю”, “Спорт Лайф” , “Лімо”, ” Київстар”, “Галицька Корона”, рекламна агенція “Люкс” – ось далеко не весь список наших клієнтів.
… також індивідуальні сценарії, та інші пропозиції в залежності від ваших уявлень про свято. Гнучка система  співпраці і проведення дійства відповідно до особливостей та формату свята.
  Організація свят, вуличних акцій на відкритті магазину, супермаркету, салону