doros.jpg
Корпоративи

Корпоративи організовуються для згуртування колективу, спілкування в невимушеній атмосфері, відпочинку та розваги. Керівництву, що організовує корпоратив для своїх підлеглих, доволі важко зробити так, щоб усім було весело та комфортно. Часто незнайомі один одному співробітники нудьгують по кутах, хтось, навпаки, надто проявляє активність, так чи інакше, мета залишається недосяжною. Проте з Студією дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» Ваш корпоратив пройде на «Ура»!

Ми візьмемо на себе всі турботи по згуртуванню колективу, зарядимо позитивом усіх гостей, розвеселимо і створимо по-справжньому святкову атмосферу вечора.
На Вас чекають аніматори, ходулісти, міми, які зустрічатимуть та розважатимуть гостей і додадуть святкового настрою всім присутнім!

dorosli2

Аніматор надасть Вашому корпоративу неповторності, оскільки на ньому може з’явитися середньовічний лицар, ковбой або персонажі з мультфільмів, можете не сумніватися, такий захід запам’ятається кожному співробітнику.
На гостей чекає інтерактивне спілкування, конкурси, ігри та багато жартів, тож нудьгувати не доведеться нікому.
Аніматор створить незабутню атмосферу свята.

dorosli5

Ви можете зробити корпоратив тематичним замовивши аніматора, відповідно до будь-якої тематики, це може бути кіногерой або історичний персонаж.

Невисока ціна, оскільки на відміну від багатьох артистів, послуги аніматори мають прийнятну вартість.

Де можна провести корпоратив?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, приватний будинок).

На яку кількість людей?

Без  обмежень.

Яка тривалість роботи аніматорів на корпоративі?

Від години і довше, залежно від побажань.

Бумбарашик – свято там де ми!

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: