tarilky.jpg
Вистави

Мрієте потрапити в казку? Тоді Студія дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» спішить Вам на допомогу!
Виїзні вистави для дітей – це коли казка приїжджає в твій будинок. Яскраві костюми, що запам’ятовуються, забавні, дотепні діалоги – і все це в відомих кожному малюку історіях, де зло “залишається з носом”, а добро щедро винагороджується. Ми пропонуємо вам всією сім’єю зануритися в дивовижний світ – світ театральних постановок для дітей.

unnamed (3)

Аніматори з Студії дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» проводять виїзні вистави на будь-який смак. Ваші дітки будуть в захваті побачивши в себе на дні народження, в садочку чи у школі своїх улюблених героїв з мультфільмів чи казок. Це можуть бути Мікі і Міні Маус, Білосніжка, Посіпаки, Фіксики та інші персонажі, які так до вподоби Вашим дітлахам.

dorosli3

«Виїзні вистави для дітей» – це справжні, повноцінні театральні постановки для дітей, але в зручний час і в потрібному місці: в вашому домі, в дитячому садку чи школі, на дачі, в кафе або ресторані – на будь-якому дитячому або дорослому святі.

Наші актори з усім реквізитом приїдуть в вказане місце і перетворять його в місце розвитку казкових подій.
Наші аніматори професіонали у своїй справі, тому вони легко відкриють дітям двері у чарівний світ.
Свято з виставами, які відбуваються прямо перед Вами , приємно здивує усіх, як діток, так дорослих, котрі теж матимуть змогу повернутися в дитинство.

Де можна провести виставу?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок, школа, садок).

На яку вікову категорію розраховані вистави?

Вистави розраховані на дітей віком від 3-х до 11-ти років. (рекомендовано)

Яка тривалість вистави?

Від години до 3-х годин, залежно від побажань.

Бумбарашик – свято там де ми!

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: