-мікромагія.jpg
Мікромагія

Ілюзія – мікромагія

Шоу програма від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Якщо Ви хочете зробити своє свято таємним, місцями магічним, то ідея з мікромагією буде найбільш доречною. З нашим ілюзіоністом Ваші гості поринуть в казковий, новий для них світ, де можливо все і ніхто не залишиться байдужим, оскільки, всі захочуть розгадати таємниці фокусів.

Дітки зможуть побачити на власні очі, що магія існує, а дорослі з великими очима намагатимуться осягнути розгадку, отут їм потрібно буде добряче поміркувати. Наш професійний ілюзіоніст, звичайно, вміє вражати, але він не звик працювати сам, тому кожен з гостей зможе стати його помічником, а також кожному доведеться відповісти на каверзні питання фокусника, на які мало хто знає відповідь.

стіл 2
ілюзіяn

На вас чекають:

Дана програма включає фокуси і маніпуляції з грошима, картами, мотузками, кульками, шнурочками, кільцями, трояндою та з іншим реквізитом. Загалом всі отримають море позитиву, незабутніх вражень та яскравих емоцій, а головне повірять в магію, яка відбуватиметься в вас перед очима.

ілюзії і діти
ілюзії, мікромагія
стіл

Дивіться також:

Послуги за додаткову оплату:

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести шоу мікромагії?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок). 

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини до 20 діток.

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 5-ти до 15-ти років. (рекомендовано)

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: