pap5.jpg
паперове шоу

Паперове шоу

Шоу програма від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Якщо Ви хочете щоб Ваша подія, будь то дискотека, день народження, весілля, презентація чи корпоратив, залишила незабутнє враження тоді Паперове шоу саме те, що Вам потрібно.
Вас накриють величезні хвилі сніжно-білого паперу, які вихором здійматимуться над головами учасників торжества. Кожен з гостей отримає море незабутніх вражень, зможе відчути себе дитиною, яка потрапила в чарівну країну, де всім весело і радісно.
Ви будете танцювати під паперовим дощем, хоча швидше дощищем, тому що паперу буде сила-силенна, і купатися в ньому. Особливо ідею з Паперовим шоу оцінять Ваші діточки, для них це буде нагода закидати один одного гігантськими купами паперу, а також позмагатись хто його більше наловить, повірте – вони будуть в захваті.

pap4
pap7

Всім дійством будуть керувати наші аніматори, які не залишать Вас сумувати в осторонь, а створять чудову дружню атмосферу на Вашому святі.
Паперове шоу може бути як основною програмою , так і завершальним етапом Вашого свята, все залежить від побажань замовника. При замовленні даної програми ми Вас проконсультуємо по всіх питаннях і порадимо, як краще зорганізувати свято з Паперовим шоу.

pap2
pap3
pap1
pap7

Дивіться також:

Послуги за додаткову оплату:

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести Паперове шоу ?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини до 20 діток.

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-ти до 77-ти років :). (рекомендовано)

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: