hodulisty-na-prazdni.jpeg
Ходулісти

АКТОРИ НА ХОДУЛЯХ

 Свято для вас від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Ходулісти, актори на ходулях для зустрічі гостей

Незвичайне і досить артистичне вирішення урочистої події!

Актори на ходулях звеселять будь-яке свято і подарують незабутні враження вашим гостям чи клієнтам.
Актори на ходулях це досить гарний спосіб привернути увагу до відкриття нового магазину, салону, супермаркету, центру.
Клієнти і гості будуть мати змогу вдосталь пофотографуватися з незвичними трьохметровими акторами.

Ходулісти – дарують веселі емоції гостям на весіллі, ювілеї, дні народженні, корпоративі.

У програму входить також жонглювання м’ячиками, булавами, поями, акробатичні трюки, фокуси.  Пропоную послуги професійних артистів-ходулістів на різноманітні святкові події. ціна договірна. Ходулісти, актори на ходулях.

Більше 10 яскравих тематичних костюмів, артистичне виконання програми, практика більше 8 років. Можемо працювати як на вулиці, так і в приміщенні з високими стелями.

xsKfdVcL4Z8
ходулісти
Ходулісти Львів

Шоу ходулістів  у Львові та області.

Хочете, щоб ваше свято стало дійсно незабутнім? Найкращі ходулісти Львова завжди готові подарувати чудовий настрій і радість від нових вражень!

Як відомо, людей приваблює все незвичайне, а що може бути незвичніше, ніж високі усміхнені гіганти, котрі виробляють неймовірні трюки з легкістю, властивою справжнім професіоналам своєї справи?

Сучасні ходулісти Львова здатні створювати саме такі неймовірні шоу! А допомагає їм у цьому природний талант і довгі роки наполегливих тренувань, втілені в найвищий професіоналізм і щиру любов до людей і власної діяльності. Саме тому ставши глядачем подібного видовища, кожна людина стає трішки кращим і добрішим, радіснішим і доброзичливішим. А саме  це  — кращий показник будь-якого видовища!

Ми готові подарувати вам це свято! Замовивши  ходулістів у Львові, ви отримаєте приголомшливе видовище за участю справжніх професіоналів! Такого родурозвага прикрасить дитяче свято, стане ізюминкою презентації, весілля, корпоративного заходу, клубної вечірки, ювілею чи дня народження. При цьому можна бути впевненим, що святкова програма сподобатися всім: і шанувальникам високого мистецтва, які захопляться вивіреними рухами артистів, і любителям гострих відчуттів, і дітям, які зможуть подружитися з барвистими велетнями.

Шоу-програма  ходулісти у Львові – одночасно унікальне й універсальне видовище. Вони можуть служити ядром будь-якої події, починаючи від презентації великої компанії або ювілею підприємства, і закінчуючи дитячим святом або церемонією одруження. Основним “козирем” такого заходу стає його незвичайність, граціозність і здатність зачаровувати глядачів.

 

ходулісти ангели

Виступ акторів на ходулях

Втім, виступ веселих гігантів, крім маси позитивних емоцій, може приносити й практичну користь. Актори-Ходулісти Львів своєю яскравістю і незвичністю допоможуть залучити широку клієнтську базу, по-новому представити відому категорію товарів або виділити ваш захід з маси подібних. А це, погодьтеся, не тільки привертає увагу громадськості, а й підвищує прибутковість і рекламу вашого бізнесу.

Як бачите, в шоу ходулістів кожна людина знаходить щось своє: хтось отримає заряд бадьорості, хтось зможе потішити друзів і близьких, а хтось просто гарно привернути увагу до своїх послуг. Замовивши саме таку святкову програму, ви або ваша компанія, безсумнівно, опинитеся в центрі уваги, отримаєте масу неповторних вражень і подяку кожного глядача!

ходулі і джемпери
ходулі і скульптури

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас виникли питання ось наші контакти: