d_0MJTnxyxo.jpg
Квести

Хочете цікавого, загадкового і таємничого свята? Звертайтеся до Студії дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)», ми організуємо все якнайкраще!
Якщо Ваші діти багато чого бачили або вже старші, то квест буде саме те, що їх захопить і триматиме в азарті до кінця гри.

Квест – це цікава, весела і розвиваюча розвага для дітей віком від 6 років. Квест може проходити де завгодно: в квартирі, в будинку, на природі чи в кафе. Квест створюється індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його побажань. В даному виді розваги ми можемо відправитися як в захоплюючу подорож на піратському кораблі, так і на дослідження чарівної країни, а також в кругосвітню подорож і багато іншого! Час проведення від 1 години до 4 годин в залежності від Ваших побажань.

unnamed (9)

Виїзні квести для школярів і навіть для дошкільнят розробляють наші сценаристи! Квест – це не просто ігрова-анімаційна програма, а справжня пригодницька гра! В якій потрібно вміти застосувати всю свою кмітливість, знання, вміння працювати в команді, логіку, реакцію і спритність!

unnamed (7)

Що входить в розробку квест-гри для дітей:

  • написання унікального сценарію за мультиком, фільмом, детективним сюжетом або цікавою ідеєю з Вашим улюбленим персонажем, якого вибираєте Ви!
  • підбір завдань, ключів, підказок за віковою категорією дітей, які будуть проходити квест;
  • підбір реквізиту для квест-гри на Вашій території;
  • передчасна підготовка ігрового реквізиту для квест-гри;
  • присутність на майданчику аніматора-ведучого, який проводить для дітей інтерактивний квест;
  • підбір і покупка подарунків для дітей, які будуть заховані в скриню (обговорюється індивідуально з замовником);
  • підбір музики для квест-гри.
Послуги за додаткову оплату:
Де можна провести квест-гру?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахований квест?

Від однієї дитини і без  обмежень. (проте зі збільшенням кількості дітей – збільшується кількість аніматорів.  На одного аніматора припадає до 12 дітей)

На яку вікову категорію розрахований квест?

Програма розрахована на дітей віком від 6-ти років. (рекомендовано)

Яка тривалість квесту?

Від години до 4-х годин.

Що потрібно від батьків ?
  1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
  2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…).
  3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…).

Бумбарашик – свято там де ми!

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: