dni_narod.jpg
Дні народження

День народження – це щасливий час у житті кожної дитини. Це свято веселощів, радості, щирих привітань та чудових подарунків.

Наша дружна команда зробить все щоб Ваша дитина згадувала цей день як найвеселіший, найчарівніший і найсвітліший у своєму житті.

Студія дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» подарує дітям незабутній день з їх улюбленими казковими героями, а також безліч конкурсів, веселих естафет, яскравого реквізиту та багато запальних танців.

birthday

Дитячий день народження

Дитяче свято з аніматорами можна провести в дитячому саду, в школі, вдома, в ресторані, в кафе, в дитячому клубі або на вулиці.
До нас звертаються ті, кому потрібне неповторне і яскраве свято!

Не знаєте, що вибрати? Ми Вам допоможемо!

Який аніматор підійде для дитячого свята?

На це питання не може бути однозначної відповіді. Ви повинні прислухатися до своїх дітей, поцікавитися їх захопленнями і героями, які їм до вподоби. Одним сподобається свято в компанії з піратами, іншим – Посіпаки або Фіксики. Дівчата чекають в гості фей чи принцес, а хлопчикам подавай нінзяго і супергероїв.

Як влаштувати святкування дня народження дитини, якщо свято випадає на робочий день батьків?

Найпростіше і доступне рішення – це влаштувати свято для іменинника або іменинниці в дитячому саду.
Головна особливість святкування дня народження в дитячому саду – це велика кількість дітей і змішана аудиторія (хлопчики і дівчатка). Тому при замовленні анімаційної програми варто пам’ятати, що запрошувати на свято слід не менше двох аніматорів. А при виборі персонажів – враховувати, що свято має бути цікаве і хлопчикам, і дівчаткам. Якщо Ви замовляєте супергероя, йому в пару можна запросити фею. А для програму для дівчаток можна доповнити принцом або піратом.

Чи можна влаштувати справжній і цікавий дитяче свято вдома?

Багато батьків переживають, чи вистачить простору квартири для ігор і танців, чи виїжджають аніматори на дім і чи можливе проведення шоу-програм в домашніх умовах. На всі ці питання можна відповісти одним великим ТАК. Тим більше організація свят в квартирі чи будинку дуже доступний і простий варіант проведення дитячого дня народження.

Бумбарашик – свято там де ми!

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: