mimy10-e1497481081724.jpg
Міми на свято

МІМИ НА СВЯТО

 Свято для вас від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Актори-міми для зустрічі гостей

Міми – це професійні артисти, які виступають у пластичному жанрі. Сценічні вистави за участю мімів зроблять ваше весілля, презентацію, ювілей виразнішим, цікавим і яскравим. Міми у Львові порадують вас і ваших гостей тонким гумором, прекрасною пластикою і оригінальними ідеями.

Якщо ви хочете презентувати новий товар або незвично зустріти гостей, веселі міми у Львові,  допоможуть вам зробити захід дійсно незабутнім. Для кожного клієнта ми можемо запропонувати індивідуальну програму, найбільш відповідну до характеру події. Наприклад, на відкритті магазину міми  не тільки розвеселять гостей, але і привернуть  увагу перехожих до вашої події.

mimy2
Міми Львів
міми пара червоні
mimy1

Міми здатні розважити і дорослих, і дітей. Вони внесуть своєрідний колорит у корпоративний захід і порадують всіх без винятку гостей.

Використовуючи мову пластики і жестів, міми здатні розповісти цілі історії. Навіть найбільш вимоглива публіка гідно оцінить презентацію або свято, якщо захід буде доповнено неповторною грою професійних мімів.

міми весілля
міми

Міми на ювілей, корпоратив,  весілля  чи будь-яку іншу урочистість стануть відмінним доповненням свята й здивують ваших гостей. Ця витончена і незвичайна розвага викличе у глядачів захоплені відгуки і море позитивних емоцій.  Гості весело проведуть час та отримають масу фотографій з артистами мімами:)

Міми – найкращий спосіб зробити ваше свято справді незабутнім!

Працюємо у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку та області.   Можливий виїзд у межах України…. і не тільки…

Міми на весілля у Львові та області, а також у Західній Україні.

Актори-міми для зустрічі гостей чи клієнтів у Львові та області.

замовити мімів
міми і мікі маус
міми Львів
міми Львів
клоун і міми

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас виникли питання ось наші контакти: