nind_max.jpg
Ніндзяго

АНІМАТОРИ НІНДЗЯГО

Дитяче свято від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Хочете щоб відважні ніндзя з’явились на дні народженні Вашого синочка? Тоді Студія дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» спішить Вам на допомогу!

До Вас на свято завітають аніматори Ніндзяго Ллойд і Кай, яким терміново потрібна команда, щоб перемогти злого лорда Гармадона, котрий викрав зброю, з метою використати її проти добра.
Отож, нашим юним воїнам потрібно буде врятувати країну Ніндзяго від лиходіїв. Всю команду чекають складні випробування чотирьох стихій: землі, вогню, води і повітря.

Випробування водою навчить нас мати швидку реакцію і бути уважними, випробування вогнем надасть нам сміливості і стійкості, земля надасть нам мужності і відваги, а завдяки випробуванням повітрям ми навчимося бути точними і працювати в команді. Лише тоді, коли всі учасники команди пройдуть випробування чотирьох стихій і навчаться користуватися зброєю стануть справжніми Ніндзяго.

nnn

Усіх чекають веселі ігрові випробування:

  • побувати в печері Розпачу;
  • перемогти скелети Саммукаі;
  • пройти безодню Дракона;
  • навчитися користуватися зброєю;
  • пройти захоплюючі танцювальні конкурси;
  • бути найкращими під час випробувань на увагу;
nin2

Пройшовши всі перешкоди і подолавши ворогів – ми влаштуємо справжню вечірку з танцями та піснями, де іменинник буде в центрі уваги, загадає найзаповітніше бажання і задує свічечки на святковому тортику.

nin3

А також уся команда Ніндзяго матиме можливість зробити аквагрим від Ллойда і Кая та остаточно завершити перевтілення у воїнів Нінзяго.

День народження з аніматорами Нінзяго – ще раз нагадає дітям, що перемагає дружба, добро, відвага і розум! А це завжди весело та незабутньо.

bulba3
Послуги за додаткову оплату:

  Якщо діти старші, або багато чого уже бачили – можете вибрати  додатково іншу нашу шоу програму.

Де можна провести свято з «Ніндзяго»?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини і без  обмежень. (проте зі збільшенням кількості дітей – збільшується кількість аніматорів.  На одного аніматора припадає до 12 дітей)

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-х до 8-ми років. (рекомендовано)

Яка тривалість програми «Ніндзяго»?

Від години до 6-ти годин.

Що потрібно від батьків ?
  1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
  2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…)
  3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…).

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: