bulbas.jpg
Бульбашкове шоу

БУЛЬБАШКОВЕ ШОУ

Дитяче свято від студії Бум!Ба!Ра!Шик:)

Бульбашкове шоу – одне з найпопулярніших і найдивовижніших видовищ у всьому світі, яке не залишить нікого байдужим! Дорослі зможуть зануритися в світ дитинства, ну а діти зможуть на час відчути себе справжніми чарівниками. Ви побачите трюки з мильними бульбашками, як вони переливаються всіма кольорами веселки і перетворюються в “змійки”, “карусель”, “гусениці” і величезні шлейфи. Звичайно, найзахоплюючий момент свята – гігантські мильні бульбашки всередині яких може опинитися будь-який учасник Вашого свята!

У нашому шоу мильних бульбашок для дітей головними артистами є … бульбашки. Вони танцюють під музику, з’єднуються в незвичайні фігури, з’являються всередині один-одного і навіть готові “одягнути” в себе гостей!
На дитячому святі бульбашкове шоу залишить незабутні враження. Ваша дитина буде в захваті, якщо йому на свято запросити артистів, які володіють мистецтвом приручення мильних бульбашок.

bul1
bul7

Також вас чекає:

  • бульбашки від самих маленьких до гігантських;
  • вигадливі форми з мильних бульбашок;
  • захоплюючі трюки з бульбашками.
bulba

Кожна дитина зможе в буквальному сенсі зануритися в чарівну “атмосферу” мильної бульбашки, а також сама зможе видути дощик з мильних бульбашок, зробити гігантські шлейфи і бульбашки великих розмірів.
Бульбашкове шоу від Студії дитячих свят «Бум!Ба!Ра!Шик:)» здивує своєю яскравістю і незвичністю!

bulba3

Шоу мильних бульбашок можна провести в будь-якому костюмі, як у класичному, так і в костюмі будь-якого нашого казкового персонажа. Мильна феєрія забезпечить успіх Вашому святу!

Також до бульбашкового шоу можете замовити аквагрим.

ezXskcVoFX8

Дивіться також:

Де можна провести Бульбашкове Шоу?

Це може бути будь-яке місце, на ваш розсуд ( кафе, ресторан, дитяча кімната, виїзд на природу, квартира, приватний будинок).  Бажано щоб було окреме приміщення від  дорослих і музикантів, має бути місце для проведення ігор,  можливість малювати і відпочити від активних конкурсів.

На яку кількість дітей розрахована програма?

Від однієї дитини і без  обмежень.

На яку вікову категорію розрахована програма ?

Програма розрахована на дітей віком від 2-х до 8-ми років. (рекомендовано)

Яка тривалість програми «Бульбашкове Шоу»?

Від години до 2-х годин.

Що потрібно від батьків ?
  1. Якщо це день народження – тоді потрібен торт, який аніматор винесе для іменинника в кінці програми під гучні оплески і пісеньку( можемо тортик і не виносити – це на ваш розсуд).
  2. Кожній дитині невеликий символічний подарунок, який аніматори роздають всім гостям на завершення програми (цукерки, фломастери, розмальовки, «кіндери», наклейки, шоколадки, «чупа-чупси», тощо…)
  3. Забезпечити апаратуру для відтворення звуку ( магнітофон, телефон чи ноутбук з колонками, тощо…).

Студія Бум!Ба!Ра!Шик:) – проведення дитячих та дорослих свят.

Якщо у вас викли питання ось наші контакти: